Reference

Jan Gawlik, Ostrava, 10.4.2024

Moc děkuji panu Schulzovi za pomoc a profesionální přístup při nákupu investiční nemovitosti.Jde vidět, že realitám a administrativním záležitostem okolo opravdu rozumí a dělá tuto práci srdcem.Byl ochotný kdykoliv cokoliv vysvětlit a to i v pozdních hodinách. Prostě profík každým coulem a makléř, se kterým by měl chtít spolupracovat opravdu každý.Věřím, že to nebyla naše poslední spolupráce!

Pavla Loudová, Byt 2+1, ul.Výškovická, Ostrava, 10.4.2024

Dobrý den,

rádi bychom s mým bratrem chtěli moc poděkovat makléři p.Stanislavu Schulzovi za prodej bytu.
Rychlé jednání, úžasná domluva, příjemné vystupování, ve všem poradí a pomůže.
Prostě úžasný člověk na kterého se můžete ve všem obrátit.
Za nás s bratrem jen můžeme doporučit,budete spokojeni.
Loudová Pavla, Mladá Boleslav

Byt, 2+1, Ostrava-Hrabůvka, Markéta Lapčíková, 6.3.2024

Moc děkuji panu makléři za prodej našeho bytu po rodičích. Je to přijemný člověk, který vám vše trpělivě vysvětlí a poradí. Za mě mohu jen doporučit, určitě budete spokojení.

Markéta Lapčíková, Ostrava

Jakub Kovařík, Byt 2+1, Ostrava, ul.Dvouletky, 26.2.2024

Bezproblémová domluva, koupě nemovitosti proběhla velmi rychle a bez komplikaci. Pana Schulze určitě vřele doporučuji.

Pronájem, byt 1+1, Ostrava

Moc děkujeme za profesionální a vstřícný přístup. Vše proběhlo rychle a bez problémů. Můžeme všem doporučit.
Zocherovi, Praha

Lenka Zdráhalová, byt 1+1, Ostrava, 12.12.2023

S panem Schulzem proběhla koupě bytu v pořádku.Vše bylo rychle vyřízené.Mohu jenom doporučit.Příjemné jednání a vystupování.

Jan Holiš, pronájem bytu 2+1, Ostrava, 12.12.2023

Chtěl bych poděkovat panu Stanislavu Schulzovi za korektní jednání při pronájmu svého bytu.
S pozdravem Jan Holiš

Veronika Jánská & Zdenek Záboj, RD Stará Bělá, 4.12.2023

Pan Schulz je realitním makléřem na správném místě! Moc mu děkujeme za naprosto profesionální, milý a vstřícný přístup a bezproblémový průběh k získání našeho vytouženého domečku. Ještě jednou moc děkujeme a služby pana makléře můžeme s klidem všem doporučit. V. Jánská a Z. Záboj

Jiřina Doleželová, byt 2+1, Hlučín, 24.8.2023

Dobrý večer, pane Schulzi,

dovolte mi vyjádřit Vám svou spokojenost a poděkování. Jsem moc ráda, že jsem mohla jednat právě s Vámi k mé plné spokojenosti, kdy vše co bylo domluveno, bylo také splněno. Jsem moc ráda, že celá akce od prohlídky bytu, dodání potřebných materiálů, zodpovězení mých otázek, až k podpisu smlouvy u advokáta včetně advokátní úschovy a převodu družstevního podílu, proběhla hladce a rychle.

Přeji Vám do budoucna mnoho spokojených klientů.

Jiřina Doleželová

Martin Hladný, Byt 1+kk, Ostrava, 22.8.2023

Dobrý den,

 

prostřednictvím realitní kanceláře pana Stanislava Schulze jsme realizovali koupi bytu ve Slezské Ostravě. Veškeré procesní kroky, tj. prezentace nemovitosti, návrh a vypracování smluvní dokumentace, advokátní úschova a následné předání bytu bylo provedeno  naprosto profesionálně. Oceňuji slušný přístup a komplexní služby zákaznického servisu.

 

Martin Hladný

Terezie Hublová, Byt Bohumín, 19.6.2023

Dobrý den
Ráda bych poděkovala panu Schulzi za prodej bytu 2+1 v Bohumíně na ulici Mírové.
Tímto bych chtěla vyzdvihnout jeho profesionální přístup, trpělivost a vstřícné chování.
Za mne naprostá spokojenost.
Ještě jednou děkuji, přeji ať se daří a mnoho dalších spokojených zákazníků.
S pozdravem Hublová

Marcela Vantuchová, RD Brušperk, 8.6.2023

Dobrý den, pane Schultzi,

 děkuji za spolupráci s nákupem nemovitosti. Moc se mi líbilo, že jsem se na Vás mohla kdykoliv obrátit a neměla jsem pocit, že obtěžuji. 
Je radost jednat s profesionály Vašeho formátu.
Ještě jednou moc děkuji.
Vantuchová

Vlasta Kormancová, Ostrava, 7.5.2023

Dobrý den, 

Jako kupující, panu Schulzovi velmi děkuji za jeho profesionální pomoc při koupi družstevního bytu.  Oceňuji zejména rychlost a lidský přístup při jednáních o koupi bytu, a následně při vyřizování všech důležitých formalit,  kdy jsem se na něj mohla kdykoli s důvěrou obrátit.
Jsem velice spokojena a ráda doporučuji pana Schulze i ostatním potencionálním zákazníkům. 
 
Přeji hezký den, 
Vlasta Kormancová

Marcel Horkel, Ostrava, 2.5.2023

Dobrý den,
chci poděkovat za vzornou spolupráci při prodeji bytu 2 + 1 v Ostravě – Výškovicích.
S Vašimi službami jsem byl spokojen, vše klaplo dle mých představ.
Ať se daří a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Marcel Horkel, nar. 17.7.1971

Martin Mikulenka & Radmila Petružálková, Ostrava 3.4.2023

Dostali jsme se do situace, kdy jsme se rozhodli prodat byt po rodičích. Začali jsme zjišťovat, co všechno tato procedura obnáší a není toho zrovna málo. Nakonec jsme se rozhodli svěřit prodej realitní kanceláři pana Stanislava Schulze, na kterého jsme měli velmi kladné hodnocení a reference. Při jednání s panem makléřem jsou patrné jeho letité zkušenosti a orientace na trhu s nemovitostmi.  Co bychom chtěli ještě zdůraznit je profesionalita a osobní přístup, které přispěly úspěšnému prodeji. Doporučujeme využití služeb pana Schulze a věříme, že nebudete zklamáni. Děkujeme za dobře odvedenou práci.

M. Mikulenka a R. Petružálková  

Vacula, Ostrava, 1.12.2022

Spolupráce s panem Schulzem byla vskustku osvěžující zkušeností na poli nemovitostí a ukázkou toho, že to jde i jinak, než je dnes člověk zvyklý od jiných „makléřů“. Jednoduše, slušně a lidsky. Bezproblémová konzultace po celou dobu prodeje a veškerého servisu. Na všem se šlo domluvit, vždy se našla cesta. Díky toho bylo možné dojít do finální fáze prodeje i s ohledem na nelehkou dobu i mé náročnější a nezvyklé podmínky. Vřele jeho služby mohu doporučit svému okolí a tímto hodnocením i všem ostatním. Bez zbytečných příkras a pachuti dnešního marketingu.

Byt Hlučín, 15.11.2022, Drahoslava Kýrová

Děkujeme panu Schulzovi za prodej nemovitosti v Hlučíně. Vše proběhlo profesionálně, příjemné vystupování a jednání.
Děkuji Kýrová

Horákovi, Ostrava, 8.8.2022

Dobrý den,

chtěl bych velmi moc poděkovat panu Stanislavu Schulzovi za profesionální a lidský přístup, při prodeji bytu.Byl nám nápomocen, kdykoliv jsem zavolal a ptal se.Vše ochotně vysvětlil a zařídil.Tímto mu chci poděkovat za celou rodinu za jeho přístup👍.
Horákovi Ostrava

Macečkovi, chata Bílovec, 24.7.2022

Dobrý den všem, děkujeme za skvěle odvedenou práci a vstřícný přístup panu Schulzovi při koupi nemovitosti, vřele můžeme doporučit spolupráci s realitní kanceláří AZ. reality. Děkujeme Macečkovi.

Pavel Macura , 01.06.2022 , Ostrava

Dobrý den,
rád bych poděkoval panu Stanislavu Schulzi za dobře odvedenou práci. Když píši dobře odvedenou, tak v případě pana Schulze myslím to, že jsem se cítil příjemně v průběhu celého obchodního případu. Pan Schulz je zkušený realitní makléř, o tom nemůže být pochyb, ale v jeho případě jsem ještě měl pocit, že je příjemně lidský a má zájem a porozumění pro potřeby klienta. Nezatěžoval mě zbytečnými informacemi, ale podstatné věci mi vždy sděloval včas a pokud jsem na něco zapomněl, tak měl připravené řešení. Můžu směle říci, že jsem v průběhu koupě nemovitosti nabyl dojmu, že se nemusím skoro o nic starat a plně se mohu spolehnout na práci a zodpovědnost pana Schulze. Děkuji

S pozdravem
Pavel Macura

Rostislav Langer , 25.6.2022 , Ostrava

Dobrý den,
 
posílám recenzi na realitního makléře Stanislava Schulze.
 
Známí mě odrazovali od využití služeb realitních kanceláří. Nicméně, po zkušenosti se službami realitního makléře Stanislava Schulze musím přiznat, že jsem udělal dobře, že jsem je neposlechl. Přístup pana Schulze byl na vysoce profesiónální úrovni co týče komunikace, zprostředkování, focení a celkově všeho. Jeho služby můžu každému zájemci jen a jen doporučit.
 
S pozdravem
Rostislav Langer

Jan Hříbek , 31.01.2022 , Ostrava

Dobrý den chtěl bych poděkovat panu S.Schulzovi za prodej bytu na ulici Výškovická.Tímto bych chtěl vyzdvihnout jeho profesionalitu,flexibilitu a hlavně trpělivost.Určitě za mě jeden s nejlepších realitních makléřů na Ostravě za mě vřele doporučuji.S pozdravem Hříbek.

Levingerová Dominika , 25.1.2022 , Ostrava

Pan Schulz mi zprostředkovával koupi bytu na ulici Výškovická 87. S radostí tak mohu vyvrátit, že jsou všichni makléři stejní. 

Pan Schulz byl od začátku velmi empatický a zachovával si lidský přístup. Rozhodně doporučuji.
 

Levingerová Dominika

Manažerka RKC Chaloupka

Tomáš Jasek 11.12.2021

Děkuji p. Schulzovi za velmi vstřícné a rychlé jednání při koupi bytu. Doporučuji pro osobní přístup, který se dnes už jen tak nevidí.

Ostrava

Jiří Novosad 27.9.2021

Děkuji panu S. Schulzovi za zprostředkování prodeje bytu v Petřkovicích. Je to obchodník staré školy, co řekne, to platí. Velmi slušné jednání, časová flexibilita, servis včetně smluv, vše bez výhrad z mé strany. Co je potřeba, vše vysvětlí, např. ohledně přepsání nemovitosti, energií atp. Myslím, že přesně takto by měl realitní makléř vypadat a chovat se. Doporučuji.

Ostrava-Petřkovice

Stanislav Fiala 30.6.2021

Dobrý den, musím pochválit a zejména vyzdvihout trpělivost realitního makléře p.Schulze, který se ujal prodeje naší firemní budovy v Ostravě. Po krásném startu při zveřejnění inzerátu (mimochodem krásná prezentace) následoval útlum a nezájem ze strany potencionálních kupujících (možná i kvůli další vlně Covidu) – p.Schulz to však nevzdal a snažil se dále prodat náš majetek. Výsledkem jeho snažení je budova prodaná za cenu se kterou jsme velmi spokojeni. Ještě jednou tak panu makléři děkujeme.

Fuerteventura Las Palmas

Petr Burda

Prodávat byt je celkem zásadní záležitostí. Pouze jednou mi prolétla hlavou myšlenka prodat jej sám. To jsem ihned zavrhnul, když jsem si uvědomil,jaké kroky je potřeba podniknout, co je třeba vše pro to udělat, aby to mělo profesionální formu a kprodeji došlo bez zbytečných zádrhelů a prodlev. Nemluvě o času, který není také zanedbatelný.Na doporučení jsem oslovil pana Schulze a již od prvotní schůzky byla nastavena čistá, jasnáa nekomplikovaná cesta, která po pár dnech vedla kúspěšnému k prodeji. Vše bylo domluveno, zařízeno a nachystáno, časy které byly stanoveny, vždy platily. Člověk ktěmto věcem vždy přistupuje snejistotou a opatrně, ale jsem si zcela jistý, že pokud budu do budoucna kupovat nebo prodávat, vím koho oslovit. Na závěr přeji mnoho pracovních úspěchů a spokojených klientů a pana Schulze doporučuji jako profesionála, který nastavil laťku mezi realitnímimakléři opravdu hodně vysoko. P. B

Ostrava

Martin Košťál

Dobrý den, tímto bychom chtěli poděkovat za spolupráci, ochotu a opravdu profesionální přístup při koupi bytu.
Již delší dobu jsme hledali byt v městské části Ostrava – jih než nás s nabídkou oslovil p. Stanislav Schulz.
Po prohlídce bytu s podrobně připravenou prezentací s informacemi a fotodokumentací jsme se domluvili na rezervaci.
Během následujících 14 dní za nás p. Schulz vyřídil jednání s původními majiteli, přepis i právní servis a my se
stali novými majiteli tohoto bytu. Ještě jednou bychom chtěli poděkovat a doporučit služby tohoto realitního makléře.
Ostrava

Stanislav Trtek 27.2.2021

Dobry den celkove moc realitkam neduveruji ale pan Schulz odvedl excelentni praci s pozdravem Stanislav Trtek.

Ostrava

Lenka Škovroňová 15.2.2021

Děkuji za spolupráci při prodeji mého bytu v Ostravě Zábřehu . Pan Stanislav Schulz mi představil svoje jednání s prodejem a službami které nabízí , byl velmi ochotný a byla pravidelná a příjemná komunikace a samozřejmě i profesionální jednání . Byt byl prodaný ze dne na den a tímto mu moc děkuji a Přeji další spokojené zákazníky . Všem doporučuji 

Ostrava

Jitka Waignerová 16.1.2021

I přes můj problém, velice profesionální přístup makléře. Pan Schulz je zkušený realitní makléř, který soucítí s lidmi. Prezentace bytu na prodej byla připravena na vysoké úrovni. Vstřícný a spolehlivý. Moc vám děkuji. 

Opava

Jakub Dostál 10.3.2021

Dobrý den pane Schulz, chtěl bych Vám osobně poděkovat za profesionální práci, kterou jste pro mě a mou ženu vykonal a pomohl nám s prodejem bytu. Vše se událo tak strašně rychle a osobně jsem to nečekal. Děkuji Vám ještě jednou a přeji do budoucna mnoho pracovních, ale i osobních úspěchů.

Třinec

Simona Vachová 5.5.2020

Výborná spolupráce. Velice profesionální přístup makléře. Jde vidět, že pan Schulz je zkušený realitní makléř, prezentace bytu na prodej byla připravena na vysoké úrovni. Vstřícný, pečlivý, spolehlivý. Děkuji.

Ostrava

Lukáš Velebil 16.5.2019

Dobrý den, pan Schulz mě při prodeji velice pomohl, co mi nebylo jasné vždy vysvětlil. Je to profík.

Ostrava

Monika Slívová 14.5.2019

Byli jsme velmi spokojení, především tedy – poskytování informací (rychlost/pravdivost) – rychle a bezproblémové jednání – vstřícnost a ochota makléře – vystupování Děkujeme Slívovi 

Ostrava

Martina Pollečová 20.3.2019

Pan Schulz byl velmi příjemný, vyšel mi vstříc v případě potřeby, transakce proběhly naprosto v pořádku a bez problémů, Byla jsem spokojená a můžu určitě doporučit ostatním. 

Ostrava

Petra Chovancová 24.1.2019

Byla jsem velmi spokojená komunikace s panem makléřem byla super určitě bych doporučila, je velký profík. 

Janovice

Doc.RNDr.,CSc. Petr Smékal 2.5.2017

Dobrý den, velmi rád vám sděluji, že pan Stanislav Schulz byl pro mě (po jednání s řadou realitních makléřů) výborným obchodním partnerem. Vykazuje perfektní profesionalitu, dochvilnost, příjemné vystupování a především proklientský přístup. Jsem přesvědčen, že je přínosem pro vaši společnost. S pozdravem Doc.RNDr.Petr Smékal,CSc.

Frýdlant nad Ostravicí

Kateřina Dzurová 19.12.2018

Byla jsem velice spokojená, určitě pana Schulze bych doporučila, ve všech směrech podával informace. Příjemný, ochotný, perfektní přístup. Dzurová 

Ostrava

Petr Olszowy 13.12.2018

Perfektní servis a spolupráce s makléřem. Jedna hvězda 🙂 

Ostrava

Marie Plachá 16.10.2018

Byla jsem velice spokojena se službami makléře Stanislava Schulze. byl velice ochotný a vždy mě informoval o průběhu zakázky. Určitě makléře doporučím všem známým. Moc děkuji za Vaše služby, přeji hezký den Plachá

Ostrava

Anton Síkora 16.9.2018

Dobrý den, chci poděkovat p. Schulzovi za pomoc s prodejem pozemku. Dva makléři to vzdali ale p. Schulz mně svým optimismem a přístupem přesvědčil že pozemek prodá. Do 3měsíců byl kupec, podpisem KS u advokáta bylo vše stvrzeno a vše v naprostém pořádku. Ještě jednou děkuji, s pozdravem Síkora 

Ostrava

Nela Václavíková 9.5.2017

Dobrý den, tímto bych velmi ráda poděkovala panu Stanislavu Schulzovi! Je to úžasný makléř, a ráda bych podotkla, že vaše společnost by mohla být plně hrdá na takové lidi. Je to člověk na svém místě, perfektně všemu rozumí, jeho jednání jednoznačně komplexně reprezentuje vaši společnost, a tato by na něj měla býti velmi hrdá. Prodej mé nemovitosti proběhl zcela bez komplikací, bez jakýchkoliv sebemenších potíží, velmi rychle a precizně a pan Schulz vždy byl plně k dispozici, a to oběma stranám. Kdykoliv veškerý sebemenší požadavek obou stran velmi hbitě a luxusně sám vyřešil, o všem nás okamžitě informoval, a zcela vše konzultoval. Jednání tohoto makléře stavím na přední pozici, a kdykoliv jej velmi ráda doporučím každému. Pokud bych se sama ocitla opět v jakékoliv situace ohledně těchto záležitostí, tak se obrátím s plnou jistotou právě na pana Schulze, a to s plnou důvěrou. Více takových lidí! Vaší společnosti nejen gratuluji k takovémuto člověku, ale zároveň děkuji za možnost spolupráce právě s panem Stanislavem Schulzem. S pozdravem a přáním mnoha dalších úspěchů Václavíková Nela.

Ostrava

Jan Kalivoda 14.4.2018

Pan Schulz byl velmi profesionální, na všechny dotazy znal odpovědi Celkově maximální spokojenost Pana Schulze doporučuji. 

Hrabová

Miroslav Berger 8.11.2017

Dobrý den,chtěl bych pochválit Vašeho makléře pana Schulze za jeho práci a přístup ke klientům.Se svým bratrem jsme již po druhé využili služeb Vaši RK a konkrétně služeb pana Schulze Stanislava.Opět Nás nezklamal a svou práci ,tentokrát při prodeji pozemku odvedl skvěle.Přejeme Vaši RK víc takových makléřů a pokud bychom v budoucnu opět prodávali nějakou nemovitost,určitě se na Vás opět obrátíme.S pozdravem David a Mirek Bergerovi. 

Ostrava

Milada Bočková 23.8.2017

Dobrý den, zasílám referenci. S prací pana Schulze prováděnou při zprostředkování prodeje rodinného domku v Paskově jsme byli po celou dobu spokojeni. S pozdravem manželé Bočkovi

Paskov

Ing. Zdeněk Pavlištík 22.6.2017

Dobrý den, prostřednictvím makléře Stanislava Schulze jsem zakoupil nemovitost v obci Oprechtice. Složitý prodej pan Schulz zvládl, vždy okamžitě reagoval na podněty a řešil problémy s původním majitelem. S jeho prací jsem byl spokojený a děkuji za dotažení prodeje ke zdárnému konci. S pozdravem Ing. Zdeněk Pavlištík 

Paskov

Klega Jaromír 5.9.2016

Dobrý den, na Váš dotaz na spolupráci při prodeji pozemků sdělujeme, že pan Schulz byl po celou dobu naprosto spolehlivý a příjemný partner. Při mnoha jednáních jsme se na něj mohli obrátit s jakýmkoliv problémem a vždy jsme došli k uspokojivému řešení. Děkujeme Klega Jaromír 

Paskov

Manželé Zdrálkovi 2.2.2017

Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali pánům Stanislavu Schulzovi a Vladanu Farkášovi,za zprostředkování prodeje bytu a vstřícné jednání. Dále oceňujeme jejich nasazení při vyřizování potřebných úředních formalit, se kterými nám moc pomohli. Byli jsme moc spokojeni s profesionálním a přesto lidským přístupem. Přejeme Vaší společnosti hodně úspěchů a spokojených klientů. S pozdravem manželé Zdrálkovi 

Ostrava

Bc. Markéta Nováková 2.2.2017

Dobrý den, byla jsem velmi spokojená s průběhem prodeje nemovitosti a s prací a přístupem pana Stanislava Schulze. Vše probíhalo hladce. Pan Schulz mi podal veškeré potřebné informace, zodpověděl všechny mé dotazy. Jeho přístup a páce jsou na vysoce profesionální úrovni. Jsem s pozdravem Markéta Nováková

Havířov

Staněk 20.4.2016

Dobrý den, při koupi bytu s panem Schulzem jsem byl naprosto se vším spokojen a do budoucna bych jej určitě znova kontaktoval a rád s ním znovu spolupracoval. Pana Schulze bych bez problému doporučil známému. S pozdravem Staněk 

Ostrava

M. Berger 31.8.2016

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval realitnímu makléři Stanislavu Schulzovi za jeho vykonanou práci! Jednání tohoto makléře je na velmi vysoké úrovni, jeho práce probíhala svižně, a je zcela evidentní, že se v oblasti své práce perfektně vyzná a orientuje. Ohledně každé situace probíhala ze stran jeho osoby okamžitá a přímá komunikace mezi všemi zúčastněnými stranami, ve všem vždy dokázal poskytnout radu a být kdykoliv k dispozici! Přál bych Vašemu tolik rozšířenému gigantu více takových pracovníků a tím také spokojených klientů, jako jsem nyní já, jelikož v dnešní době je toto již vzácností! Jsem si tedy zcela jist, že pokud bych kdykoliv ještě někdy potřeboval využít služeb v kterékoliv oblasti související s realitní kanceláří, tak se zcela jistě obrátím pouze na Vás a tím neméně jistě žádat o laskavost práce právě s panem Stanislavem Schulzem! Taktéž tohoto makléře velmi rád doporučím komukoliv, kdo by potřeboval pomoci v této oblasti služeb. Děkuji za možnost s tímto makléřem spolupracovat! Miroslav Berger 

Ostrava

Prudilovi 1.12.2015

Dobrý den, spolupráci s Vaší realitní kanceláří hodnotíme jako úspěšnou. Děkujeme Vám za vstřícnost a ochotu vyhovět naším požadavkům, čímž byla navozena atmosféra důvěry, která je pro tuto činnost nezbytná. Karel a Marie Prudilovi 

Vratimov

#Stanislavschulz

Sledovat mou činnost můžete i na sociální síti Instagram, kde Vás nechám nahlédnout i do mohou soukromého života. Jsem profesionál s lidským přístupem.